Voscreen

Ücretsiz Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 11.3 MB
  • Version 8.0
  • Dil TR / EN
  • Firma Sesli Ekranlar Bilişim ve Eğitim A. S
Voscreen, iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlar üzerinden ücretsiz olarak indirilip kullanılabilen İngilizce öğrenmeye yardımcı bir eğitim uygulaması olarak geliştirildi.

Voscreen, iOS işletim sistemli cihazlar üzerinden ücretsiz olarak indirilip kullanılabilen bir eğitim uygulaması olarak tasarlandı. Uygulama kullanıcılarına İngilizce öğrenmelerinde yardımcı olmayı hedefliyor. Voscreen, diğer dil öğrenme uygulamarının yaptığı gibi gramer ve kelime üzerinden değil, dili kullanarak öğretmeyi amaçlıyor. Böylece kullanıcılar daha doğal bir şekilde yabancı dil öğrenmiş oluyor. Voscreen uygulamasının sunduğu ana diller ise şöyle; Türkçe, Almanca, Rusça, Arapça, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca, Boşnakça, Endonezyaca, Farsça, Hırvatça ve Ukraynaca..

Kolay bir kullanıma sahip olan uygulamada kullanıcılar öğrenmeye başlarken önce kendi ana dilini seçiyor. Daha sonrasında İngilizce olarak kelimelerin söylendiği bir video izleniyor ve kullanıcılar bu kelimeleri tercüme etmeye çalışıyor. Bu sayede İngilizce cümleleri anlama becerilerinin yeterli olup olmadığı görülmüş oluyor. Bunun yanında kullanıcılar video söylenenleri isterlerse yazılı olarak görebiliyor istemezlerse de yazıları kaldırıp sadece dinleyerek tercüme etmeye çalışabiliyor. Kullanıcılara ileri düzeyde İngilizce öğrenmesi isteniyorsa günde yarım saat Voscreen uygulamasına vakit ayırmaları gerektiği söyleniyor.

 

Daha Fazla Göster
Voscreen indir
DİĞER SÜRÜMLER